Dzień Ojca
W imieniu Alicji Grodowskiej Przewodniczącej Rady Miejskiej w Ornecie oraz Katarzyny Lasockiej - Burmistrz Ornety z okazji Dnia Ojca składamy wszystkim Tatom najserdeczniejsze życzenia zdrowia, szczęścia, pomyślności oraz wielu powodów do dumy i radości.
Dziękujemy za miłość, troskę, mądrość, siłę i wsparcie, które każdego dnia ofiarowujecie swoim dzieciom i rodzinom. Niech każdy dzień przynosi Państwu satysfakcję, szacunek najbliższych oraz wiele niezapomnianych chwil spędzonych w gronie rodziny.
Życzymy spełnienia marzeń, nieustającej energii do realizacji planów oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym.

| Odpowiedzialny za treść: | Małgorzata Kirol |
|---|---|
| Wytworzył: | Małgorzata Kirol |
| Data wytworzenia: | 22.06.2026 |
| Opublikował w BIP: | Małgorzata Kirol |
| Data opublikowania: | 23.06.2026 00:00 |
| Liczba wyświetleń: | 9 |