Czwartek, 25 czerwiec 2026
Imieniny: Wilhelm, Łucja, Dorota
Herb Miasta, link, kieruje do strony głównej

Miasto i Gmina Orneta

Oficjalny portal informacyjny

Wróć na stronę główną

I Sesja Młodzieżowej Rady Miejskiej w Ornecie kadencji 2026 - 2028

  Dziś, 23.06.2026 r., odbyła się I Sesja Młodzieżowej Rady Miejskiej w Ornecie kadencji 2026–2028.


Zgodnie z wynikami wyborów do Młodzieżowej Rady Miejskiej, zarządzonych na dzień 25.05.2026 r., skład osobowy Młodzieżowej Rady Miejskiej w Ornecie na kadencję 2026–2028 tworzą: Radni Młodzieżowej Rady Miejskiej:

  • Tymoteusz Chodkiewicz
  • Kacper Gowkielewicz
  • Wojciech Hrycyna
  • Jakub Jaworowski
  • Olaf Kozakiewicz
  • Nikola Kubiak
  • Szymon Leszczyński
  • Kajetan Minowicz
  • Zuzanna Musik
  • Filip Nitkiewicz
  • Fabian Postek
  • Aleksandra Skorupa
  • Patryk Szpakowski
  • Anna Waleńczuk
  • Kacper Zamyślewski


Podczas inauguracyjnej sesji wybrano Prezydium Młodzieżowej Rady Miejskiej:

  • Przewodniczący: Kacper Zamyślewski – jednocześnie Radny III kadencji Młodzieżowego Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego
  • Wiceprzewodnicząca: Anna Waleńczuk
  • Sekretarz: Patryk Szpakowski

Jeszcze raz w imieniu Katarzyny Lasockiej - Burmistrz Ornety oraz Przewodniczącej Rady Miejskiej w Ornecie Alicji Grodowskiej serdecznie gratulujemy wszystkim Radnym oraz wybranemu Prezydium! Życzymy wielu ciekawych inicjatyw, owocnej współpracy i zaangażowania na rzecz młodzieży oraz rozwoju naszej gminy.

Odpowiedzialny za treść: Małgorzata Kirol
Wytworzył: Małgorzata Kirol
Data wytworzenia: 23.06.2026
Opublikował w BIP: Małgorzata Kirol
Data opublikowania: 23.06.2026 14:44
Ostatnio zaktualizował: Małgorzata Kirol
Data ostatniej aktualizacji: 23.06.2026 14:48
Liczba wyświetleń: 9