I Sesja Młodzieżowej Rady Miejskiej w Ornecie kadencji 2026 - 2028
Dziś, 23.06.2026 r., odbyła się I Sesja Młodzieżowej Rady Miejskiej w Ornecie kadencji 2026–2028.
Zgodnie z wynikami wyborów do Młodzieżowej Rady Miejskiej, zarządzonych na dzień 25.05.2026 r., skład osobowy Młodzieżowej Rady Miejskiej w Ornecie na kadencję 2026–2028 tworzą: Radni Młodzieżowej Rady Miejskiej:
- Tymoteusz Chodkiewicz
- Kacper Gowkielewicz
- Wojciech Hrycyna
- Jakub Jaworowski
- Olaf Kozakiewicz
- Nikola Kubiak
- Szymon Leszczyński
- Kajetan Minowicz
- Zuzanna Musik
- Filip Nitkiewicz
- Fabian Postek
- Aleksandra Skorupa
- Patryk Szpakowski
- Anna Waleńczuk
- Kacper Zamyślewski
Podczas inauguracyjnej sesji wybrano Prezydium Młodzieżowej Rady Miejskiej:
- Przewodniczący: Kacper Zamyślewski – jednocześnie Radny III kadencji Młodzieżowego Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego
- Wiceprzewodnicząca: Anna Waleńczuk
- Sekretarz: Patryk Szpakowski
Jeszcze raz w imieniu Katarzyny Lasockiej - Burmistrz Ornety oraz Przewodniczącej Rady Miejskiej w Ornecie Alicji Grodowskiej serdecznie gratulujemy wszystkim Radnym oraz wybranemu Prezydium! Życzymy wielu ciekawych inicjatyw, owocnej współpracy i zaangażowania na rzecz młodzieży oraz rozwoju naszej gminy.
I Sesja Młodzieżowej Rady Miejskiej w Ornecie kadencji 2026 - 2028
| Odpowiedzialny za treść: | Małgorzata Kirol |
|---|---|
| Wytworzył: | Małgorzata Kirol |
| Data wytworzenia: | 23.06.2026 |
| Opublikował w BIP: | Małgorzata Kirol |
| Data opublikowania: | 23.06.2026 14:44 |
| Ostatnio zaktualizował: | Małgorzata Kirol |
| Data ostatniej aktualizacji: | 23.06.2026 14:48 |
| Liczba wyświetleń: | 9 |











































