Czwartek, 25 czerwiec 2026
Imieniny: Wilhelm, Łucja, Dorota
Herb Miasta, link, kieruje do strony głównej

Miasto i Gmina Orneta

Oficjalny portal informacyjny

Wróć na stronę główną
Wróć

Podsumowanie zbiórki publicznej, pn. Majówka z Drift Show - Jedziemy dla MKS Błękitni Orneta

Rozpoczęcie sezonu motoryzacyjnego z Drift show — jedziemy dla MKS Błękitni Orneta 1949!    


Podczas wydarzenia udało się wspólnie uzbierać aż 33 468,67 zł!   


W imieniu Katarzyny Lasockiej - Burmistrz Ornety dziękujemy każdemu z Was za obecność, wsparcie i ogromne serce!  
To dzięki Wam atmosfera była niesamowita, a cel jeszcze piękniejszy.   
Pokazaliście, że razem możemy naprawdę wiele!  

 
Dziękujemy wszystkim uczestnikom, partnerom, kierowcom i kibicom.  
Do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach!   



Odpowiedzialny za treść: Małgorzata Kirol
Wytworzył: Małgorzata Kirol
Data wytworzenia: 25.05.2026
Opublikował w BIP: Małgorzata Kirol
Data opublikowania: 25.05.2026 10:28
Liczba wyświetleń: 51