Wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Literacko - Plastycznym "Kot Kopernika. Przygody na Warmii."
W imieniu Katarzyny Lasockiej - Burmistrz Ornety serdecznie gratulujemy Antkowi Buconiowi, uczniowi Szkoły Podstawowej nr 4 im. Janusza Korczaka w Ornecie, zdobycia wyróżnienia w Wojewódzkim Konkursie Literacko-Plastycznym „Kot Kopernika. Przygody na Warmii”.
To wspaniałe osiągnięcie jest dowodem na to, że talent, wyobraźnia i pasja naszych młodych mieszkańców mogą prowadzić do wyjątkowych sukcesów.
Szczególne gratulacje należą się Antkowi za to, że jego opowiadanie zostało opublikowane w książce zawierającej najlepsze prace konkursowe.
Dziękujemy również za piękny gest przekazania egzemplarza publikacji do szkolnej biblioteki. Dzięki temu inni uczniowie będą mogli poznać twórczość Antka i czerpać inspirację z jego sukcesu.
Życzmy Antkowi kolejnych literackich przygód, niegasnącej pasji i wielu następnych osiągnięć. Jesteśmy dumni, że w Orncie mamy tak utalentowaną młodzież! 


| Odpowiedzialny za treść: | Małgorzata Kirol |
|---|---|
| Wytworzył: | Małgorzata Kirol |
| Data wytworzenia: | 23.06.2026 |
| Opublikował w BIP: | Małgorzata Kirol |
| Data opublikowania: | 23.06.2026 14:33 |
| Liczba wyświetleń: | 8 |