Zakończenie Roku Szkolnego
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO
Drodzy Uczniowie i Absolwenci
W imieniu Alicji Grodowskiej - Przewodniczącej Rady Miejskiej w Ornecie oraz Katarzyny Lasockiej - Burmistrz Ornety serdecznie gratulujemy Wam wszystkich osiągniętych sukcesów, zdobytej wiedzy oraz bardzo dobrych wyników w nauce. Każda ocena, każdy konkurs, każdy egzamin i każde wyzwanie były efektem Waszej ciężkiej pracy, wytrwałości i zaangażowania. Jesteśmy z Was dumni!
Słowa uznania kierujemy również do Dyrekcji Szkół oraz całego Grona Pedagogicznego. Dziękujemy za codzienny trud, pasję, cierpliwość i serce wkładane w edukację oraz wychowanie młodego pokolenia. To dzięki Państwa pracy uczniowie mogą rozwijać swoje talenty i spełniać marzenia.
Życzymy wszystkim bezpiecznych, słonecznych i pełnych niezapomnianych przygód wakacji! Niech będzie to czas odpoczynku, radości, nowych doświadczeń i nabierania sił przed kolejnymi wyzwaniami.
Do zobaczenia we wrześniu!
| Odpowiedzialny za treść: | Małgorzata Kirol |
|---|---|
| Wytworzył: | Małgorzata Kirol |
| Data wytworzenia: | 24.06.2026 |
| Opublikował w BIP: | Małgorzata Kirol |
| Data opublikowania: | 26.06.2026 00:00 |
| Liczba wyświetleń: | 8 |