Sobota, 27 czerwiec 2026
Imieniny: Maryla, Władysław, Cyril
Herb Miasta, link, kieruje do strony głównej

Miasto i Gmina Orneta

Oficjalny portal informacyjny

Wróć na stronę główną

Zakończenie Roku Szkolnego

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

Drodzy Uczniowie i Absolwenci

W imieniu Alicji Grodowskiej - Przewodniczącej Rady Miejskiej w Ornecie oraz Katarzyny Lasockiej - Burmistrz Ornety serdecznie gratulujemy Wam wszystkich osiągniętych sukcesów, zdobytej wiedzy oraz bardzo dobrych wyników w nauce. Każda ocena, każdy konkurs, każdy egzamin i każde wyzwanie były efektem Waszej ciężkiej pracy, wytrwałości i zaangażowania. Jesteśmy z Was dumni! 

Słowa uznania kierujemy również do Dyrekcji Szkół oraz całego Grona Pedagogicznego. Dziękujemy za codzienny trud, pasję, cierpliwość i serce wkładane w edukację oraz wychowanie młodego pokolenia. To dzięki Państwa pracy uczniowie mogą rozwijać swoje talenty i spełniać marzenia. 

Życzymy wszystkim bezpiecznych, słonecznych i pełnych niezapomnianych przygód wakacji! Niech będzie to czas odpoczynku, radości, nowych doświadczeń i nabierania sił przed kolejnymi wyzwaniami.

Do zobaczenia we wrześniu!

Zakończenie Roku Szkolnego - grafika 

Odpowiedzialny za treść: Małgorzata Kirol
Wytworzył: Małgorzata Kirol
Data wytworzenia: 24.06.2026
Opublikował w BIP: Małgorzata Kirol
Data opublikowania: 26.06.2026 00:00
Liczba wyświetleń: 8