Urząd Miejski w Ornecie

Menu

Menu

Treść strony

Akcja wyrzucamy graty z chaty

  • SKMBT_C35320081910400

Komunikat Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Lidzbarku Warmińskim

  • komunikat

Ogłoszenie dotyczące świadczenia - stypendium szkolne o charakterze socjalnym.

  • -

Apel do mieszkańców

  • apel

Ogranicz Osobisty Kontakt w Urzędzie

  • ograniczony kontakt

Apel Głównego Inspektora Sanitarnego w związku z występowaniem koronawirusa w Polsce

  • -

Koronawirus

  • koronawirus

Informacja - Utrzymanie zimowe dróg 2019/2020

Sieci Cittaslow

Szanowni Państwo!

W związku z przystąpieniem miast – członków Sieci Cittaslow do opracowania Strategii Rozwoju Miast Sieci Cittaslow woj. warmińsko-mazurskiego, zwracamy się do Państwa z prośbą o wypełnienie załączonej ankiety.

Nawiązując do celów wyznaczonych w dokumentach programowych Komisji Europejskiej dotyczących polityki spójności na lata 2021-2027 prosimy o wypełnienie poniższych tabel (wskazanie przykładów projektów, które mogą być realizowane w Waszym mieście w ramach poszczególnych celów i są związane ze specyfiką miast Sieci Cittaslow).

Uprzejmie prosimy, aby proponowane projekty zawierały konkretne rozwiązania ( rodzaj działań, ich lokalizacja, oczekiwane przez Państwa efekty). Prosimy o wskazanie propozycji nazwy projektu i krótkiego opisu czego ten projekt dotyczy.

Niektóre projekty, które Państwo zaproponują mogą pasować do więcej niż jednego celu. Prosimy jednak o nie powielanie tych samych projektów przy różnych celach, a przypisywanie ich do tego celu, w którego założenia Wasza propozycja najbardziej się wpisuje.

Zwracamy się z prośbą o składanie wypełnionych ankiet w sekretariacie Urzędu Miejskiego w Ornecie, Plac Wolności 26 lub przesłanie ich w formie elektronicznej na maila: umig@orneta.pl. Możliwe jest również wysłanie wypełnionej ankiety bezpośrednio na adres Biura Stowarzyszenia (10-578 Olsztyn, ul. Piłsudskiego 32/11) w terminie do 25 października

ANKIETA (pobierz)

 

 

Akcja informacyjna "Czad - Cichy Zabójca" promująca elementarne zasady właściwego eksploatowania urządzeń grzewczych.

Banery

Stopka